Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Zachęceni opisem wybraliśmy się kolejką na pusztę. To co nas zachwyciło to możliwość obejrzenia żurawi, łabędzi, czapli z bliska. Po przyjeździe kolejką na miejsce razem z panią z obsługi poszliśmy po drewnianych podestach do budek obserwatorskich. Pani miała  lunetę , którą kierowała na ciekawe miejsca i można było zerknąć.  Był też czas na prywatne oglądanie , a na wieży można za darmo skorzystać z lunety i obejrzeć okolicę.  Bardzo nam się tam podobało.  Trasę można również przejść pieszo.  My trochę żałowaliśmy, że w połowie kolejka nie zatrzymuje się dla chętnych. Wyprawa to koszt 2700 forintów dla 5-osobowej rodziny. Czekając na odjazd ze stacji dzieci mogą pobawić się ma placu zabaw. O dziwo nie było tam problemu z komarami.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
Od 6 do 14 lat
Data pobytu
Sierpień 2018
Budka obserwatorska
Kolejka
Puszta
B

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.