Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
6.0
Dzięki informacjom na Waszej stronie odwiedziliśmy zamek będąc na wakacjach w okolicy.  Zamek bardzo nam się podobał.  Bilet dla 5-osobowej rodziny kosztował nas 2800 forintów. Podobało nam się? że pracownicy zamku ubrani byli w stroje z dawnej epoki przez co stwarzali fajny klimat. W wielu komnatach były ekrany dotykowe gdzie np. u zielarki można było uwarzyć sobie jakiś eliksir czy zagrać w memo lub w odgadywanie nazw ziół.  Obsługa nie stoi w każdy pomieszczeniu przez co można czuć się swobodnie, nie mówią nic gdy dzieci dotykały niektórych rzeczy.  W podcieniach były rozłożone gry zręcznościowe dla dzieci, a obsługa zachęcała do zabawy. Nie udało nam się wejść do podziemi, w których były figury woskowe. Obecnie jest tam jakiś składzik na różności i pan z obsługi poinformował nas, że nie jest to udostępnione do zwiedzania. Obok zamku trwają wykopaliska. Można jednak obejść zamek prawie dookoła. Obiekt jest przystosowany dla niepełnosprawnych. Jest podjazd, a wewnątrz winda. W kasie biletowej można za kaucją pobrać elektroniczny przewodnik w języku polskim, i korzystać z niego podczas zwiedzania wpisując cyfrę z drzwi komnaty.
Polecam.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka(i)
Od 6 do 14 lat
Data pobytu
Sierpień 2018
Panel interaktywny
Gry dla dzieci
Gry dla dzieci
B

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.