Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.5
Zgadzam się, masakryczne tłumy ludzi. Codziennie, nie tylko w weekendy. Miejsce nie jest dobre dla rodzin z dziećmi 8-11 lat. Te dzieci już są za duże na brodziki a za małe na zjeżdżalnie aquaparku. Jedzenie węgierskie generalnie jest ciężkie, ale to wewnątrz z głębokiego tłuszczu smażonego chyba tysiące razy to masakra dla wątroby. Jeśli chodzi o piwo, polecam w puszkach i butelkach. Pierwszy raz wypiłem 4-5 piw i nawet nie poczułem (z beczki), chyba jakieś czary?
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
9 i 12 lat
Data pobytu
Lipiec 2018
R

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 30-08-2018
Podzielam zdanie P. Roberta. Mam właśnie w takim wieku dzieci, ze nie mogą skorzystać z auqa parku, baseny przy ich umiejętności pływania są za płytkie. Z auqa parku można skorzystać tylko jak wykupimy bilet na kąpieliska, nie ma możliwości zakupu biletu tylko na auqa park co powoduje że wstępy nie wychodzą tanio. Nocne życie w pełni, wieczorami jest co robić, restauracje pełne ludzi, muzyka i inne ciekawe atrakcje. Oczywiście przygotujcie się na płatność w większości punktach gotówką.
M
Marika
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1