Skomentuj relację

Węgry foetusfoetus 14355
Ocena atrakcji 

4.0
Odwiedziliśmy ten kompleks basenów 20.07.2015r. 
Parking: darmowy, około godz. 16 żadnych problemów ze znalezieniem miejsca
Bilety: dla 3 osób dorosłych i 9-latki oraz 4 latka (wszedł za darmo) za bilet 3 godzinny zapłaciliśmy około 16 tys. Dodatkowo została pobrana opłata za 4 opaski: po 1 tys. za każdą - zwrot kaucji przy wyjściu.
Szatnie: przestronne chociaż w w szafce brakowało miejsca na obuwie.
Baseny: witają ciągiem krętych korytarzy gdzie znajdziemy wspomniany stolik do gry w szachy, bicze wodne (ich najbardziej żałuję, że nie skorzystałem) i brodzik dla dzieci. Jest też barek "wodny" ale też nie korzystałem (kierowca ;-). Obok tych krętych basenów znajduje się strefa spa: sauna, kącik relaksu, aromaterapia...
Po przejściu kilku metrów wchodzimy na teren zjeżdżalni: od łagodnych i prostych dla dzieci (4-latka złapałem na dole bo woda była dość głęboka) po ostre i szybkie zjeżdżalnie dla zaawansowanych. Ciekawostka: na górne poziomy żeby zjechać zjeżdżalnią wywozi winda.
Schodami znajdującymi się za szybem windowym wychodzimy do strefy "na powietrzu" (w cenie biletu): 3-kolorowa zjeżdżalnia, zjeżdżalnia pontonowa, basen z pseudo-jaskiniami, basen do skoków do wody (4,5 m. głębokości), brodzik dla dzieci ze słonikiem (4-latek jeszcze dawał radę), i ciekawe baseny z wodami leczniczymi. Ogólnie bardzo fajny kompleks tylko wydaję się trochę drogi - warto dopłacić kilka Forintów i wejść na cały dzień - na pewno nie będziecie się nudzić!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka(i)
4 i 9 lat
Data pobytu
lipiec 2015

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.