Skomentuj relację

Basen dziecięcy
Węgry InaIna 42814
Ocena atrakcji
 
6.0
Egerskie kąpielisko zostało niedawno odnowione, dodano nowe baseny, zlikwidowano dodatkowe opłaty i co zaskakujące nie podniesiono cen biletów! 
Modyfikacji uległ duży basen przy głównym wejściu  - został podzielony na 2 niecki, nowa mniejsza cześć posiada wodę leczniczą. Najmłodsze dzieci mają teraz swój nowy basenik przy głównym basenie dziecięcym z zamkiem. 
Kawałek dalej wybudowano wreszcie basen ze zjeżdżalniami. Jest ich 3 i wszystkie bardzo fajne. 1 prosta, 2 zakręcane, w tym przeznaczona  do pontonów.  Zjeżdżanie było dodatkowo płatne, ale na każdy bilet przypadało 5 darmowych zjazdów, co w pełni nam wystarczyło, bo nikomu nie chciało się więcej stać w kolejce (czasem sporej). No i niestety nie wpuszczają dzieci, o ile dobrze pamiętam  poniżej 140 cm (pilnie tego przestrzegają, nie mogą wejść nawet z rodzicami), więc nasz syn nie mógł skorzystać.  Pakiet dodatkowych 10 zjazdów kosztował 1000 Ft.
Basen z muszlą strzeżony niegdyś przez bramkę i dostępny  tylko za dopłatą jest obecnie otwarty dla wszystkich. Jak się okazuje, poza rwącą rzeką nie posiada jakiś specjalnych atrakcji, jego część znajduje się pod dachem.
Niestety nie wszystko zmieniło się na lepsze. Z nieznanych powodów usunięto zjeżdżalnię w dziecięcym zamku. A była to fantastyczna atrakcja dla dzieciaków. Komu więc to przeszkadzało?? Teraz pozostała tylko zakręcana rynna z drugiej strony, ale to już  nie to samo. 
Zmiany przeszła też pewnie restauracja/stołówka  przy wejściu, bo budynek był w remoncie. 
Tak więc Eger zyskał na atrakcyjności i nowoczesności,  liczę że jeszcze przywrócą tę zjeżdżalnię dla dzieci, bo miejsce na nią wciąż jest... 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
sierpień 2014
Nowy brodzik
Nowe zjeżdżalnie
Basen z zamkiem od drugiej strony
Tu widać brak zjeżdżalni przy zamku
Basen z muszlą
Dwa baseny przy wejściu

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.