Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Byliśmy w Herculii latem 2012 razem z 8-latkiem. Dla nas rewelacja. Jest co zwiedzać, a miejsce położone jest w pięknej okolicy. Niestety lepiej kupić sobie wcześniej przewodnik lub poczytać, bo jedyna sprzedawana na miejscu książeczka jest po węgiersku. Natomiast dla dziecka to po prostu nuda, bo nie ma atrakcji :) Najlepiej chyba wstrzelić się w lokalne imprezy, które odbywają się na przełomie kwietnia i maja oraz po 15 sierpnia. Tutaj trochę zdjęć i informacji http://www.szikm.hu/SZIKM/gorsium_programok.php
Jak nie da rady, to pozostaje pobudzać wyobraźnię. Mojemu małemu podobał się bardzo amfiteatr. Myślę, że warto przygotować sobie drugie śniadanie i po zwiedzaniu rozłożyć się na pobliskiej łączce. Może to zachęci malucha :)
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
8 lat
Data pobytu
druga połowa lipca 2012

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.