Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.0
Dwór nie jest atrakcyjnym zabytkiem i  stoi w dziwnym jak na taką budowlę miejscu - na zwykłym blokowisku. Trzeba kawałek podjechać autem z centrum. 
Park zachował się w stanie szczątkowym, pozostaje więc tylko wystawa muzealna. I tu mieliśmy pecha, bo trwała zmiana ekspozycji  i było zamknięte. Uprzejma pani wpuściła jednak mnie samego na szybki rekonesans.
Jest to typowe muzeum przyrodnicze, mnóstwo roślin i wypchanych zwierząt, ładne zdjęcia. Wydaje się, że jest ukierunkowane na słowackie wycieczki szkolne i obcy turyści są rzadkością. Tylko 1 sala posiada nowoczesne wyposażenie w postaci systemu audio odtwarzającego odgłosy różnych zwierząt, niestety było to wyłączone. Reszta to tradycyjne gablotki, czasem ze szkłem powiększającym. Jak na dzisiejsze czasy, ekspozycja nie zachwyca, ale może po zmianie jest już lepsza...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
czerwiec 2013
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.