Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
3.0
Nie wiem jak ten dinopark prezentuje się  na tle innych na Słowacji, ale jak na standardy polskie jest mizerny. Postawiono go ewidentnie jako przystawkę do innych atrakcji w mieście. A że leży między basenami a zamkiem to przechodzących obok rodziców z dziećmi nie brakuje, na wejście decydowało się jednak niewiele osób. My skusiliśmy się, choć zza ogrodzenia widać było, że nie jest to wielka atrakcja. 
Bilety są bardzo drogie (10 euro za 2+1) jak na kilkanaście figur. Tylko dwa dinozaury były ruchome i ryczące, a na kilku są już ubytki i dewastacje. Widać jednak starania o urozmaicenie parku - jest urządzenie do zabawy w kształcie dina, jajo do którego można wchodzić, szkielet do odkopania, czaszka drapieżcy. Jeden element zasługuje na wielką pochwałę - tablice informacyjne przy figurach. Zamiast tekstów, które mało kto czyta, wszelkie dane o dinozaurze przedstawione są w formie wszystko mówiących obrazków. Tak więc nawet maluch może dowiedzieć się ile razy gad jest cięższy od człowieka, większy od ilu aut, co je, jakie współczesne zwierze przypomina itp. - pomysł godny naśladowania. Oryginalnie wygląda też tor przeszkód z wejściem po pniu i domkiem. Wszystko to nie jest jednak w stanie zapewnić dziecku dłuższej rozrywki, a u rodziców zatrzeć wrażenie, że sporo tu przepłacili. 
Tak więc raczej nie polecam, chyba że  nie macie co robić, albo po raz pierwszy odwiedzacie dinopark.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
maj 2013
Tor przeszkód
Przykład tabliczki informacyjnej
W tle tor przeszkód z domkiem

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.