Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Voz to pierwsza miejscowość za  mostem prowadzącym na wyspę Krk (Krčki most). Nie wiem czy ktoś tu w ogóle zamieszkuje, bo żadnej zabudowy nie widać, ale przybywa się tu z jednego powodu - pięknych widoków na  Adriatyk, góry i przede wszystkim na słynny most.  Z miejsca tego doskonale widać całą budowlę. Jest tu też ładna i głęboka zatoka (nawet 47 głębokości!) oraz stary kuter rybacki na brzegu. Aby trafić do Voz, za mostem skręcamy w lewo wg znaków. Warto zjechać na chwilę z głównej drogi, bo ładnych widoków nigdy za wiele... 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Piękne krajobrazy
- Wady
Poza widokami nie ma tu nic więcej
Wiek dziecka(i)
1 rok
Data pobytu
wrzesień 2009
Widok na Adriatyk
Most Krćki
Widok na Adriatyk
Pomost cumowniczy, a w oddali Most Krćki

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.