Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Kolejna po Punat miejscowość turystyczna bez zabytków, ale ciekawsza. Długa promenada - rajska droga, prowadzi przez plaże żwirowe, betonowe i kamieniste. Na promenadzie można spotkać betonowe okręgi, służące chyba do plażowania, ale po sezonie były puste. Jest też fajna zatoczka i miejsce z piaskiem dla dzieci. Fale rozbryzgują się tu o murek i chlapią dookoła, co na pewno spodoba się dzieciom. Woda w tym miejscu bardzo ciepła. Dookoła jest bardzo zielono za sprawą roślinności śródziemnomorskiej i lasów sosnowych, z których słynie Malinska. Centrum z knajpkami usytuowane jest wokół portu, nie ma klasycznego rynku. Aby zaparkować bezpłatnie należy jechać wzdłuż wybrzeża, na końcu skręcić w prawo i zaraz po lewej jest droga do na w pół zrujnowanego hotelu. Nikt tam nie pobierał opłat, choć jest bardzo blisko do centrum i strefy płatnego parkowania. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Długa promenada z miejscami do plażowania
Fajne, choć małe miejsce specjalnie dla dzieci
- Wady
Brak zabytkowego charakteru
W pobliżu plaż słabe zaplecze
Wiek dziecka/i
1 rok
Data pobytu
wrzesień 2009
Zdjęcie
Promenada
Wybrzeże Adriatyku przy promenadzie
Centrum Malinskiej
Promenada
Zatoczka z piaskiem dla dzieci

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.