Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.0
Na plażę sw. Marka pod Vrbnikiem wybraliśmy się z ciekawości - aby po raz pierwszy zobaczyć płatną plażę w Chorwacji oraz żeby dziecko pobawiło się w piasku.
Wstęp niedrogi - 10 kn, ale niestety miejsce rozczarowuje. Jest dosyć brudno  - pełno petów. Nie tak wyobrażałem sobie prywatną plażę. Mimo to jest dosyć popularna, bo ludzi sporo (ale bez tłumów). W pobliżu są 2 knajpki, z tego jedna po sezonie nie działała. 
Ciekawe widoki podwodne dla pływających z fajką, gorzej z krajobrazem. Ciepła woda i pełno piachu - to główne zalety tego miejsca, ale mnie ono nie przekonało. 
Dojazd z Vrbnika w kierunku Silo, a w Risika skręcamy w prawo w dół, przy drodze są oznaczenia. 

Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Piaszczysta plaża w Chorwacji to rzadkość
Ciepła woda
Ładne podwodne widoki
- Wady
Brudno
Mało atrakcji
Jak na Chorwację mało atrakcyjny krajobraz
Wiek dziecka/i
1 rok
Data pobytu
wrzesień 2009
Zdjęcie
Strażnik zamku
Widok z plaży

Komentarze

rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 04-06-2015
Chętnie dodaj cos od siebie. Opisujesz wiele miejsc czytam i czytam to co piszesz i dziwi mnie dlaczego zawsze krytykujesz i narzekasz. Albo ze brudno albo ze parking nie taki albo ze drogo....

Nie rob z siebie biednego Polaka!!!!!
Wiadomo ze jak jedziesz na wakacje do wziętego kurortu to aby kupić rybę dla trzech osób w restauracji zaplacisz około 400 kun plus napoje napiwek i masz 500 lub 600 kun
To normalne ceny na całym świecie i nikt nie będzie narzekał no może jakiś dziad z polski który chciał zaskakiwać świata a nie było go stać na to
Każdy normalny akceptuje takie ceny bo są normalne!!!
Co do czystości na właśnie tej plaży to jest nieprawda ze poety itd
Plaza jest czysta byłem dziś i jestem zachwycony- zdecydowanie fajniej i cieplej niż w wychwalonej Basce
Piasek rewelacyjny nie ma na całej wyspie fajniejszej plaży pod względem jakości piaszczystej plaży!!!!
D
Dzbanek1
Dodano: 08-06-2015
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Fajnie, że czytasz moje opisy, szkoda że albo nie uważnie albo bez zrozumienia. Krytykuję to co w moim mniemaniu jest warte krytyki, a chwalę to co zasługuje na pochwałę.
Rozumiem, że się dorobiłeś i wyjeżdżając na wakacje jesteś "królem życia", ale to nie daje Ci prawa do pouczania i narzucania innym swojego punktu widzenia.
W swojej pyszałkowatości raczej nie bierzesz pod uwagę, że są ludzie, którzy podróżują częściej niż 1-2 tygodnie w roku i wydają na to w sumie znacznie więcej niż Ty na swoich chorwackich wojażach, kierują się też różnymi priorytetami, nie muszą to być drogie zakupy, obiady czy parkingi.
Dobre rady jak nie przepłacać zawsze się przydają. Jeśli Tobie nie, to ciesz się z tego i jak już piszesz to pisz merytorycznie bez wykładów na poziomie gimnazjalisty.
Jeśli plaża św. Marka jest obecnie czysta, to najprostszy wniosek jest taki, że może wzięli pod uwagę skargi turystów i zaczęli częściej sprzątać, albo sprzątają sezonowo, stąd we wrześniu (gdy ja tam byłem) pozostaje syf z wakacji. Dobrze pamiętam jak szukaliśmy miejsca, aby dzieciak mógł się bawić w piasku bez śmieci i niedopałków...
rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2