Skomentuj relację

Zachodniopomorskie foetusfoetus 6710
Ocena atrakcji 
 
2.5
Świnoujście to piękne miasto, świetnie położone, z wieloma ciekawymi miejscami. Jednak to co się dzieje z plagą komarów w tym roku, to jest dramat. Spędziliśmy w Świnoujściu z dziećmi całe 3 godziny, więcej się nie dało. Zrezygnowaliśmy i wyjechaliśmy troszkę na wschód polskiego wybrzeża. Przez te 3 godziny, dwie spędziliśmy poszukując środka przeciw komarom, bezskutecznie we wszystkich sklepach, aptekach, drogeriach. Ostatnia godzina w McDonalds ukrywając się przed komarami, gdzie swoją drogą nawet w środku było ich dużo. Dzieci pokąsane, my tak samo. Tyle ze Świnoujścia w tym roku. Niech ktoś się nad tym zastanowi.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
9, 5
Data pobytu
Lipiec 2020
K

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.