Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
1.5
Witam! 
Po pierwsze atrakcja sama w sobie ciekawa, duzo dmuchanych zamków, figur i wiele innych rozmaitości. Po drugie i co wydaje mi sie z punktu widzenia rodzica najważniejsze, teren beznadziejnie zabezpieczony, mój syn wychodząc z dmuchane ryby potknął sie o złe zabezpieczony kabel, który był schowany po cienkim, zielonym dywanikiem, nabiał sobie wielkiego guza, obsługa przy kasie nawet nie wiedziala jak pomoc, jedynie pani w lodziarni usytuowanej blisko placu pomogła nam i dala lód, toż wielkości malej śliwki.personel placu w ogole nie przygotowany na jakiekolwiek nieprzewidziane sytuacje, nie wspomnę już o ludzkiej znieczulicy, na szczęście dzieki naszej szybkiej reakcji i trzeźwości pani z lodziarni synkowi nic wiecej nie dolegalo.
 Nie polecam tego miejsca,patrzmy na dobro naszych dzieci a nie na to zeby puścić dzieci w samopas, a samemu posiedzieć na leżaki.dziekuje i pozdrawiam pania z lodziarni!!!!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5
Data pobytu
Lipiec 2019
G

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.