Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
5.0
Do parku linowego w Świnoujściu przyszliśmy z zamiarem skorzystania jedynie z trasy dla dzieci (niebieskiej). Ludzi było sporo, mimo atakujących nawet w południe komarów. Niestety  trasa dla maluchów jest najsłabiej przygotowana ze  wszystkich. Kosztowała 10 zł za 2 przejścia, ale  ponieważ obsługa ma pełne ręce roboty nikt nie sprawdza ile razy dziecko skorzystało z atrakcji. Nasz syn zrobił to  3 razy i po prostu więcej nie chciał. Trasa nie jest może najkrótsza, bo widzieliśmy już krótsze, ale zbyt łatwa i monotonna. Sam park natomiast robi bardzo pozytywne wrażenie. Jest 5 tras dla starszych dzieci i dorosłych, w tym tandemowa - można na niej iść w parze obok siebie. Są ciekawe przeszkody i atrakcje w postaci zjazdu na rowerku czy sankach. Obsługa i instruktorzy  wyglądali na bardzo zaangażowanych. Przy kasie rozrysowane są wszystkie trasy, co umożliwia szczegółowe poznanie jakie każda z nich zawiera przeszkody. Tak więc ogólnie fajnie, ale nie dla rodziców z maluchem w wieku takim jak nasz  - na trasą niebieską za duży, na pozostałe za mały (trzeba mieć 120 cm wzrostu).

Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
zróżnicowane trasy
ciekawe przeszkody
trasa typu tandem
- Wady
słaba trasa dla maluchów
komary
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
cover2

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.