Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
6.0
Jak dla mnie absolutny hit Dziwnowa. Jest to ogrodzony plac zabaw na wolnym powietrzu złożony z mnóstwa dmuchańców (na pewno ponad 10), w którym nie obowiązują limity czasowe. Płaci się tylko za dziecko 20 zł i maluch może się bawić ile chce, dopóki nie opuścimy placu.  Dokładając jeszcze  10 zł możemy wchodzić  i  wychodzić dowolną ilość razy w ciągu dnia. 
Rodzice mogą w tym czasie usiąść na krzesłach w centrum placu lub na uboczu  przy stolikach. Baru co prawda żadnego nie ma, ale można wnosić co się chce z zewnątrz.
Wszystkie urządzenia były sprawne i przy takiej ich ilości nie było tłoku.  Szczególnie fajny i najbardziej oblegany był  unikalny ruchomy dmuchaniec - ptak z dziobem, który działa jak winda, nasz syn spędzał na nim za każdym razem z godzinę. Są też trampoliny a nawet kącik dla maluchów, które jeszcze  nie chodzą. Przy wyjściu każde dziecko otrzymuje lizaka, tak więc jest pełnia szczęścia.
Dmuchany Świat ma dobrą lokalizację, w centrum miasta, w pobliżu dużego supermarketu Polo,   graniczy też ze stoiskiem z wojskową grochówką, która jest wyśmienita oraz wędzarnią ryb (również bardzo dobra). 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
duża ilość dmuchańców
relatywnie niska cena za długi czas zabawy
otwarte do późna
- Wady
brak własnego baru
Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.