Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Wieża kościelna znajduje się niedaleko rynku miejskiego, 1 km od części nadmorskiej Świnoujścia. Została bardzo ciekawie zagospodarowana. Wnętrza  robią wrażenie, są pięknie i stylowo urządzone. Aż się prosi aby usiąść tu na chwilę i skorzystać z oferty kaw czy deserów. My akurat nie mieliśmy  na to czasu. Powyżej części kawiarnianej znajdują się kondygnacje przeznaczone na galerię sztuki. Było tam jakieś mało ciekawe malarstwo. Kilka obrazów wisiało, ale większość   niedbale położono na podłodze. Dalej mamy kondygnacje ze starymi zdjęciami  w antyramach, też nic ciekawego, choć  neogotycka architektura wieży z okrągłymi i podłużnymi oknami jest interesująca. 
Punkt widokowy znajduje się oczywiście na samej górze. Nie ma tu zadaszenia, ale wciąż otaczają nas mury. Rozległą panoramę Świnoujścia można oglądać na 4 balkonikach umieszczonych w narożach wieży. W jednym z nich jest luneta. Widok fajny, ale bez zachwytów. Największy obszar to zabudowa miejska, poza tym sporo lasu, trochę morza oraz port w oddali. 
Na pewno warto tu zajrzeć przy okazji spaceru  czy przejażdżki rowerem.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Zdjęcie
Widok w stronę portu
Widok w stronę Niemiec
Widok w kierunku dzielnicy nadmorskiej
Kondygnacja ze zdjęciami
Kawiarnia w wieży

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.