Skomentuj relację

Muzeum to piwinica fortu prustiego
Zachodniopomorskie foetusfoetus 1774
Ocena atrakcji
 
4.5
Dwie atrakcje w jednym, bo oprócz minerałów możemy oglądnąć piwnice pruskiego fortu, na murach którego stanęła obecna latarnia morska.
W okrągłej piwnicy z małymi bocznymi odnogami stawione są gablotki z ekspozycją. Pomieszczenie jest nieduże, ale zbiory warte uwagi. Minerały, meteoryty i prehistoryczne ciekawostki w rodzaju jaj dinozaurów, ogromnej muszli, różnych skamielin itp. Wszystkiego po trochę - w małej ilości, ale z pięknymi okazami
Wydaje się jednak, że muzeum to tylko przystawka do sklepiku, który odwiedza chyba każda wycieczka po Kołobrzegu. Dlatego wewnątrz jest praktycznie zawsze tłum ludzi. Dzieciaki masowo kupują różne drobiazgi, bo trzeba przyznać że można tu znaleźć niebanalne pamiątki. Cena wstępu powinna być więc symboliczna, ale niestety wcale nie jest...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 i 10 lat
Data pobytu
czerwiec 2018
Muzeum to piwinica fortu prustiego
Skamieliny
Jedna z wielkich muszel
Róże pustyni
Zbiór agatów

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.