Skomentuj relację

Warmińsko-mazurskie foetusfoetus 4337
Ocena atrakcji 

1.0
zachęcony informacją, że zamek w Działdowie został wyremontowany pojechałem kilka dni temu na zwiedzanie. W 2015 roku zwiedzaliśmy w Działdowie Muzeum Państwa Krzyżackiego. Zachęceni wrażeniami z poprzedniej wizyty w tym mieście i tym co zobaczyliśmy w nowoczesnym muzeum krzyżackim postanowiliśmy sprawdzić co dobrego zrobiono w zamku krzyżackim w Działdowie. Niestety zawiedliśmy się. Obsługa na niskim poziomie a mamy trochę doświadczenia w tematyce. Jakiś strasznie znudzony pan nas oprowadził po ubogiej wystawie. Włączał przyciski i szedł dalej. Żadnych ciekawostek tylko w moim odczuciu odpękanie obowiązku i tyle. Zdegustowani chcieliśmy jeszcze raz zwiedzić muzeum krzyżackie ale tam w środku tygodnia pocałowaliśmy przysłowiową klamkę. Coś tam się porobiło niedobrego w tym Działdowie. A takie dobre wspomnienia kiedyś mieliśmy. Wielka szkoda ale moja ocena atrakcyjności to 1

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
styczeń .2019
AI

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 16-04-2019
Byłam w Działdowie kilka dni temu. Znajomy powiedział mi, że w zamku krzyżackim który odremontowali w zeszłym roku można zwiedzić wystawę i obejrzeć zabytki. Zwiedzalismy to miejsce z wielkim zaciekawieniem bo wcześniej to była ruina może i jest tam jeszcze dużo do zrobienia ale pomieszczenia są nawet ciekawe. A mi się właśnie spodobało że było tam cicho i spokojnie i nikt nie przeszkadzał.bo można sobie chodzić samemu.
I
Iwona
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1