Skomentuj relację

Odpoczywający rogacz
Warmińsko-mazurskie InaIna 15911
Ocena atrakcji 
 
1.0
Krótko mówiąc - masakra. NIE POLECAM NIKOMU! Zwierzęta w strasznym stanie, infrastruktura (jeśli można o jakiejkolwiek mówić) zaniedbana. Teren w okropnym stanie. Przejścia nie są przystosowane ani dla dzieci, ani dla osób starszych (na trasie same drabinki pomiędzy kolejnymi boksami). Zwierzęta - albo ich nie ma "bo akurat się schowały", albo są w takim stanie, że litość bierze. Wszędzie zwierzęce odchody, nawet odrobinę nieogarnięte. Uważam, że jakieś towarzystwo opieki nad zwierzętami powinno zainteresować się tym miejscem. Park istnieje od 20 lat i chyba przez ten czas nie doczekał się jakiejkolwiek modernizacji. "Przewodnik" - tragedia. Z zewnątrz nie można nawet zerknąć na to co jest w środku parku - wszystkie rzeczy, o których piszę wychodzą dopiero po zakupie biletu. Jedyne co dobrze zorganizowane to "sklepik" z pamiątkami i kasy - o to dbają, bo to tu ludzie kasę zostawiają. Jeszcze raz przestrzegam wszystkich przed odwiedzeniem tego miejsca!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6
Data pobytu
sierpień 2015

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 3, wyświetlane 1 - 3
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 28-08-2015
Byłam w parku juz cztery razy i uważam że opinia Karinos jest bardzo krzywdząca. Po pierwsze od razu wiadomo w jaki sposób zwiedza się park i odwiedzający są o tym informowani. Każdy z przeciętna kondycja fizyczna daje rade pokonać niewysokie przejścia pomiędzy kolejnymi wydzielonymi terenami dla zwierząt. Po drugie żadnemu zwierzęciu nie dzieje się tam krzywda a wręcz przeciwnie. Zwierząt jest bardzo dużo nikt ich nie chowa przed zwiedzającymi a cały park próbuje zachować jak najbardziej naturalny wygląd. Niczego nie można rowniez zarzucić przewodnikom którzy znają i dbają o te zwierzęta. Zdaje się że Karinos pomylił/a to miejsce z zoo. Tam znajdzie utarte betonowe szlaki które można przejść bez wysiłku a po drodze kupic dziecku wąte cukrowa ale tu chyba jednak nie o takie zwiedzanie chodzi. Polecam wszystkim bo takich miejsc jest bardzo mało.
B
Beata
Dodano: 15-08-2016
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Byłem dziś 08.2016 popieram wszystko co napisane powyżej .dodatkowo naciągnął nas gośc na parking przed tym smiesznym zoo na 10 zl. Syf kila i mogiła ...bieda aż piszczy ...zasieki i drabiny po 2/3 metry . zwierzęta kilka sztuk zaniedbane a przewodnik? To nie przewodnik / wszystko zorganizowane tak ze zapłaci liście i juz idźcie gdzie s dalej ... Nie polecam
Z
zbych
Dodano: 29-07-2018
Byłam tydzień temu. potwierdzam opinię! W dobie dbania o dostępność - przejścia nie dostosowane dla ludzi starszych i dzieci- nie mówiąc o niepełnosprawnych!!!! Toalety- toy toy brudne, brak papieru toaletowego oraz wody i mydła do umycia rąk- XXI wiek! A bilety drogie!! Jak widać nic się nie zmieniło przez 2 lata!!! Nie polecam!!!!@
H
hasan48
rezultatów: 3, wyświetlane 1 - 3