Skomentuj relację

FROMBORK - Wieża Wodna
Warmińsko-mazurskie
foetus
foetus
3887
Ocena atrakcji
 
5.0
Wieża wodna stoi pod wzgórzem katedralnym, gdzie również funkcjonuje doskonały punkt widokowy, ale wg mnie warto spojrzeć na tak interesującą okolicę z obu tych miejsc.  Przede wszystkim baszta  pozwala oglądnąć z góry i w  całości katedrę od strony miasta,  a jest to budowla  godna podziwu. Poza tym była ona dostępna dla turystów późnym wieczorem, gdy katedrę już dawno zamknęli. 
Na dole znajduje się przyjemna kawiarnia ze smakowicie wyglądającymi słodkościami, ale nie dane mi było niczego zakosztować.  Wchodząc na górę można pooglądać  fotografie zabytkowych rezydencji na terenie Warmii i Mazur z krótkim opisem. Jest to może skromna ekspozycja, ale pasująca do miejsca. Dobrze, że właściciele nie poszli na łatwiznę, bo w podobnych  atrakcjach spotyka się często jedynie stare graty rzucone pod ścianą. Tutaj  natomiast zobaczyłem kilka ciekawych i mało znanych zabytków z okolicy, które także warto odwiedzić.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
lipiec 2015
FROMBORK - Wieża Wodna
Widok na miasto
Widok na morze
Widok na katedrę
Wnętrze wieży

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.