Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.0
Jako punkt widokowy kościół niezbyt się sprawdza. Z jego wieży widok jest taki sobie - głównie zabudowa miejska pośród drzew, kawałek jeziora i lasy w oddali. Wąskie i głębokie okienka utrudniają obserwację. Można tu jednak przy okazji zobaczyć z bliska wielkie dzwony. W wieży prezentowane są też stare przedmioty codziennego użytku, ale trudno nazwać to wystawą - po prostu pod ścianami leżą jakieś rupiecie. Żadnych informacji, opisów itp. O tym że jest tu gdzieś mechanizm zegara wahadłowego przeczytałem  dopiero po powrocie.
Po wyjściu z  wieży  poszliśmy zobaczyć jak wygląda kościół protestantów. A wygląda ciekawie, bo cała świątynia jest stylizowana na budowlę średniowieczną, posiada m.in. ładne sklepienia krzyżowe. Można pochodzić po emporach i dokładnie wszystko pooglądać. Nie zmienia to jednak faktu, że sama wieża nie jest wielką atrakcją.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Kościół z zewnątrz
Widok na miasto
"Wystawa" starych sprzętów w wieży
Dzwony w wieży
OSTRÓDA - Kościół ewangelicki z punktem widokowym

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.