Skomentuj relację

Basen pływacki
Warmińsko-mazurskie foetusfoetus 20622
Ocena atrakcji
 
4.0
Nie ma w tym aquaparku nic szczególnego. Bardzo skromny  obiekt z dominującym basenem  pływackim, bez specjalnych atrakcji, a jednak można tu przyjemnie spędzić czas. My przynajmniej bawiliśmy się świetnie. Wszystko za sprawą basenu z rwącą rzeką. Jest on większy niż zwykle spotykane,  o podłużnym kształcie i z szybkim nurtem. Mieliśmy własną piłkę, a na miejscu były do dyspozycji  akcesoria typu deski czy węże piankowe. Przez prawie godzinę nie wychodziliśmy z tego basenu, bo dzieciak za nic nie chciał zrobić  sobie przerwy. 
Dla maluchów jest też grzybek z płytkim brodzikiem oraz basenik, w którym upakowano sporą liczbę atrakcji sikających wodą typu, pajac, foka, wąż oraz  zamek i mikro-zjeżdżalnia. Wzbudził on u syna raczej średnie zainteresowanie, może dlatego  że nie było innych dzieci w podobnym wieku. 
Najwięcej czasu spędziliśmy, poza rwącą rzeką, na sąsiednim basenie rekreacyjnym z masażami wodnymi. Aquapark nie posiada niestety żadnej zjeżdżalni. Nie ma tu również gastronomii, ale tuż za drzwiami jest supermarket.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Basen pływacki
Rwąca rzeka
OSTRÓDA - Aquapark Ostróda
OSTRÓDA - Aquapark Ostróda

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.