Skomentuj relację

Warmińsko-mazurskie InaIna 8375
Ocena atrakcji 
 
5.0
Ryńska plaża robi bardzo pozytywne wrażenie. Jest strzeżona, piaszczysta i  ogrodzona (co może być ważne dla rodziców z  nadpobudliwymi dziećmi). Posiada  drewniane molo, ławeczki, miejsce na ognisko i wiaty grillowe. Można wypuścić się na spacer za jezioro, nawet z wózkiem, bo okolica bardzo malownicza. Woda wydaje się bardzo czysta, zejście łagodne, dobre dla maluchów.  W pobliżu jest tylko jeden bar oraz toaleta, nie korzystaliśmy z nich, ale z zewnątrz nie prezentowały  się najlepiej. Jest również plac zabaw, ale szkoda, że  trochę oddalony, właściwie to sporo poza plażą. Dla aktywnych boisko do siatki,  kort i wypożyczalnia sprzętu. 
Miło spędziliśmy tu czas przy okazji zwiedzania leżącego tuż obok zamku.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 lata
Data pobytu
czerwiec 2010
Plaża
Okolice plaży
Ina

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.