Skomentuj relację

RAPA - Piramida
Warmińsko-mazurskie foetusfoetus 432
Ocena atrakcji
 
4.0
Piramida efektownie wyłania się w prześwicie leśnym. Prowadzi do niej idealnie prosta ścieżka po grobli o długości ok. 200 metrów. Unikatowy kształt przyczynił się do powstania wokół tego mauzoleum niestworzonych i bałamutnych historii, choć jego wygląd jest tak naprawdę daleki od piramid egipskich. Można go obejść, a przez okienka zobaczyć trumny dawnych właścicieli.
Nie jest to atrakcja, którą koniecznie trzeba zobaczyć, ale taka lokalna osobliwość, otoczona aurą tajemniczości i pewnie dlatego warto.
Dodatkowo jadąc z Gołdapii droga wiedzie dzikimi terenami, zabudowa rzadka, widać mokradła z bocianami i czaplami, po łąkach hasają zające - naprawdę urokliwa trasa.
Przy piramidzie działa parking, na który część osób narzeka że niby darmowy, ale trzeba coś kupić na stoisku z pamiątkami, miodami itp. Od nas nie żądano zakupu, przy wyjeździe jednak sami zdecydowaliśmy się na rzadką odmianę
miodu. Mogę polecić, ceny korzystne.

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
sdfs
RAPA - Piramida
Wnętrze piramidy z trumnami
Piramida z bliska
Widok ze ścieżki
RAPA - Piramida

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.