Skomentuj relację

GIŻYCKO - Lunapark Bajka
Warmińsko-mazurskie
foetus
foetus
160
Ocena atrakcji
 
4.0
Położenie w centrum turystycznym Giżycka powoduje, że dzieci zaciągają tu rodziców, którzy nie mają wyjścia i muszą zakupić żetony. A płaci się słono. Przy 2 dzieciach niecałe 10 minut kręcenia kosztuje minimum 70. Jeśli komuś to nie przeszkadza to w porządku, może się tu dobrze bawić. Ja uważam, że to spore zdzierstwo. Lepiej już obiecać dzieciakom całodzienna zabawę w parku rozrywki, wychodzi znacznie taniej.
Lunapark posiada urządzenia dla osób w każdym wieku i to jest duży plus. Niektóre są w bardzo fajnych wersjach jak np. popularne samochodziki, ale jeżdżące po pagórkowatym torze. Jest autodrom i karuzela wenecka z ruchomymi elementami, dla dorosłych kilka urządzeń ekstremalnych. Strzelnica, w której rzuca się piłeczkami jest ponoć nie do wygrania ze względu na dużą różnicę w wadze piłeczek (jedną trudno w ogóle dorzucić), ale w ramach nagrody pocieszenia każdy dostaje strzelające diabełki.
Park jest efektownie podświetlony w nocy i ogólnie porównując do wesołych miasteczek w polskich miejscowościach wypoczynkowych na pewno jest w czołówce.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 i 13 lat
Data pobytu
lipiec 2021
GIŻYCKO - Lunapark Bajka
GIŻYCKO - Lunapark Bajka
GIŻYCKO - Lunapark Bajka
GIŻYCKO - Lunapark Bajka
GIŻYCKO - Lunapark Bajka

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.