Skomentuj relację

BARTKÓW - Dąb Bartek
Świętokrzyskie foetusfoetus 442
Ocena atrakcji 
 
5.5
To najsłynniejsze drzewo w Polsce więc po prostu trzeba je zobaczyć. Być może stało tu od początków Państwa Polskiego.
Jest potężne i wygląda bardzo dostojnie wspierane na podporach niczym starzec na laskach. Tak cenny zabytek przyrody oczywiście ogrodzono, więc turyści mogą obejść go tylko dookoła w pewnym oddaleniu. Do oglądnięcia, a właściwie poczytania jest jeszcze parę tablic informacyjnych, zwiedzanie nie trwa więc długo.
Miejsce bardzo dobrze przygotowano na ruch turystyczny. Parking jest po drugiej stronie ulicy, duży i darmowy, a przez drogę, która, mimo że nie należy do ruchliwych, prowadzi przejście z zainstalowaną sygnalizacją świetlną.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
1 i 9 lat
Data pobytu
czerwiec 2017
BARTKÓW - Dąb Bartek
Zbliżenie na pień i  figurkę Chrystusa
Dąb Bartek
Dąb Bartek
Kapliczka przy dębie

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.