Skomentuj relację

Świętokrzyskie zbycho79zbycho79 8365
Ocena atrakcji 
 
1.0
Porażka!!!! Nie polecam. Totalny brak organizacji. Nikt tu nie myśli o zadowoleniu klientów a jedynie o wyciągnięciu jak największej kasy. Ceny nie adekwatne do jakości oferowanych usług. 
Zaczęliśmy od obiadu w restauracji, oczekując na kolejne "atrakcje". Już na samym początku poczuliśmy się jak intruzi a nie goście. Wiele osób odeszło z kwitkiem z "restauracji" bo 3 kelnerki obsługiwały tylko 10 stolików, mimo iż stolików było więcej ( nie były one nakryte obrusem a przy wejściu na kartce A4 zamieszczono informacje, że obsługa odbywa się tylko przy nakrytych stolikach). Chyba właścicielowi nie zależy na gościach i zyskach też. Czas oczekiwania na posiłek około 1 godziny (burgery z bizona). Samo danie nie powala jak za tą cenę (duża buła z małym burgerem). 
Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw- uwaga wejście na plac zabaw bywa płatne. Kolejna płatna "atrakcja" Safari i mini zoo. Porażka do potęgi n-tej. Czas oczekiwania 2 godziny. Wycieczka (15 min) na przyczepie ciągniętej przez ciągnik na pastwisko bizonów a po drodze cztery lamy, dwa osiołki, dwa kucyki i cztery kury. Trzeba mieć wyobraźnię, żeby nazwać to safari i mini zoo. 
Na plus miły i kompetentny przewodnik. Dodam także, że za samo wejście na teren też musimy zapłacić. Więcej atrakcji nie opiszę bo już po tym byliśmy wystarczająco zdegustowani a dziecko znudzone tak, że postanowiliśmy resztę dnia spędzić daleko od Pałacu w Kurozwękach. 

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6
Data pobytu
wrzesień 2019
G

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.