Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
1.0
Pełni nadziei na to co mieliśmy w ofercie przyjechaliśmy do Krainy Świętego Mikołaja. Już na początku okazało się , że musimy krążyć wokół chaty Mikołaja, bo poprzednia grupa jeszcze nie wyszła. W dość obcesowy sposób przywitał nas Mikołaj, nawet nie poczęstował nas cukierkiem. Oczywiście najpierw zaprosił do zakupu sprzedawanych produktów, posiedział i chwilkę w dość nieciekawy sposób porozmawiał z dziećmi. A wszystko miało rozpocząć się od telewizji mikołajowej, która została pominięta. Jeszcze nie wypiły dzieciaki herbaty, a już delikatnie nas wyproszono, bo czekała inna grupa. Jesteśmy niezadowoleni z pobytu , zostaliśmy zostawieni sami sobie, niewiele atrakcji jest, a na stronie jest szeroki wybór. Trudno nam wytłumaczyć dzieciom dlaczego nie zobaczyły zwierząt, Pani choinki, Pani Zimy a przed wycieczką oglądaliśmy Waszą stronę. O labiryncie Elfów można było zapomnieć, a i pokaz magii i iluzji też nam nikt nie powiedział gdzie i jak mimo, że było w ofercie . Za taką cenę mogliśmy jechać w inne miejsce. Była to strata czasu i pieniędzy rodziców.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

- Wady
- brak informacji
-chaos
-nieciekawy sposób przekazania informacji przez Mikołaja
-brak oferowanych atrakcji
Wiek dziecka/i
10 lat
Data pobytu
8 grudnia 2017
B

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.