Skomentuj relację

DALESZYCE - Wieża widokowa
Świętokrzyskie foetusfoetus 286
Ocena atrakcji
 
3.5
Wieża leży z dala od centrum miejscowości. Oznaczenie jest bardzo słabe, zauważyłem tylko 1 znak przy ostatnim skręcie. Sam dojazd też marny - niewygodna droga szutrowa z kamieniami, ale krótki odcinek. Trzeba uważać na nawigację, bo Google próbował nas prowadzić od innej strony jakąś wąską drogą przełajową.
Wieża posiada porządny parking, z ławkami i 3 tablicami informacyjnymi o lokalnej przyrodzie. Tuż obok stoi wysoki maszt GSM.
Nie bardzo rozumiem wybór tego miejsce na punkt widokowy, bo z jednej strony mamy zalesiony stok wzgórza, a po bokach drzewa, więc widok jest w zasadzie tylko na stronę południową, która nie zachwyca atrakcyjnością. Widać zabudowę Daleszyc i połacie lasu. Plus za efektowną konstrukcję i zagospodarowanie okolicy, ale nie przypominam sobie drugiej wieży z tak przeciętnym widokiem.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 i 14 lat
Data pobytu
maj 2022
DALESZYCE - Wieża widokowa
Tablice informacyjne
Wieża z parkingiem  i tablicami
Widok z wieży na drogę dojazdową
Widok z wieży

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.