Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
6.0
Przyjeżdzamy tu regularnie co roku. Wiadomo, że nie wszystko działa jak trzeba i czas jakby się zatrzymał dawno temu, ale jaka jest alternatywa?
Powstało kilka prywatnych parków rozrywki, ale żaden nie jest tego kalibru co Chorzów  (no chyba że o czymś nie wiem). To chyba wciąż największe wesołe miasteczko w tym kraju i dzieci, przynajmniej moje  mają zabawę na całego.
Trzeba tylko uważać i sprawdzac w wykazie na stronie czy wszystkie urządzenia działają. Na pewno  przyjeżdżając przed sezonem ryzykuje się, bo wtedy brakuje trochę rzeczy, choć zaletą jest mniejszy tłok.  Dlatego my w tym roku jeszcze nie byliśmy i pewnie pojawimy się we wrześniu.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka(i)
7 i 14 lat
Data pobytu
czerwiec 2014

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 25-08-2015
Oczywiście, że jest alternatywa.....i to faktycznie z XXI wieku., uśmiechnięta, czyściusieńko i bajkowo, choć inna półka cenowa. Polecam gorąco.
http://energylandia.pl/media/galeria/
:
:)
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1