Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Na mapie turystycznej Pszczyna to już nie tylko słynny pałac z parkiem. Zagroda żubrów to kolejna atrakcja, tym razem także dla dzieci.  Wstęp płatny (9 zł normalny 6 ulgowy w 2011). Warto przyjść w godzinach karmienia (10.00, 12.00, 14.00, 16.00), bo wtedy zwierzęta są przy korytach, bardzo dobrze widoczne. Jeśli są oddalone od chodnika można wejść na drewniany ganek i z niego oglądać zwierzątka. Na ganek oprócz schodów jest też winda, więc nie powinno być problemu z wózkami. 
Można tu także zobaczyć spacerujące pawie, dzikie gęsi, kaczki, różne bardziej ozdobne ptactwo, a także daniela. W  niewielkim muzeum słychać muzykę z odgłosami różnych zwierząt, w ogóle jest bardzo klimatyczne i podobało się nawet naszemu 3-latkowi. Są tam m.in. wypchane zwierzęta, w tym żubr idealny do pamiątkowych zdjęć. Co godzinę puszczają film o żubrach w 3D. W muzeum jest też czyściutka toaleta. Mała gastronomia jest przed samym wejściem na teren zagrody, ale wybór dość skromny. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Idealne poruszanie się z wózkiem
Dość atrakcyjne dla dzieci w każdym wieku
Bezpiecznie
Bardzo czysto
Zagroda jest blisko dużego, bezpłatnego parkingu
- Wady
Parking b. duży, ale koło południa w sezonie i tak trudno znaleźć miejsce
Atrakcja na krótko
Wiek dziecka/i
niecałe 3 lata
Data pobytu
maj 2011
Podczas karmienia
Platforma do obserwacji żubrów
Ina
Zgłoś naruszenie zasad w tej relacji Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 10-11-2012
Byłem dziś, po żubrach ani śladu. Reszta zwierząt ok, ale co to za ściema z tą nazwą, że niby Zagroda Żubrów. Na dodatek współfinansowane przez UE, a bilety jak na takie coś za drogie. Taki cennik jest prawie w Śląskim zoo a obiekt kosmicznie większy, dla mnie strata pieniędzy na oglądanie sztucznych wypchanych zwierząt. Odradzam.
L
leo
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1