Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
1.0
Byłam w Dolinie 29.07.2016 z gośćmi/6 osób/,chciałam sie pochwalić jak tam pieknie.Ogólnie Dolina Charlotty zrobiła na moich gościach dobre wrazenie,ale nastrój popsuł kontakt z obsługą.Panie sprzedajace bilety,panie obsługujące w barach to chyba tam pracują jakby za karę.Są burkliwe,nieuprzejme i nic nie wiedzą,nawet to po co tam sa.W słynnym hotelu/bardzo ładnym zresztą też obsługa nieuprzejma,prawie nas wyprosili z głównego holu /ogladaliśmy zdjecia na ścianach/ mówiąc że to nie muzeum i że nie jesteśmy gośćmi hotelowymi i nie możemy sie tu kręcić.A może chcieliśmy właśnie przenocować ale skutecznie nas do tego zniechęcono.Głupio mi było,że w takim miejscu zatrudniaja takich prostaków.Może byłoby inaczej gdybyśmy rozmawiali w jakimś obcym jezyku i udawali że mamy mnóstwo kasy.Z głupimi minami wyszliśmy z hotelu,jak nieproszeni goście.Chyba juz nikogo tam nie zabiorę i nikomu nie polecę tego miejsca.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
29.07.2016

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.