Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Powrót do Gdyni po latach i tym razem odwiedziliśmy tę plażę w środku sezonu. Moja ocena jest już trochę niższa. Nie sądziłem, że glony to tutejsza zmora permanentna. W sezonie są chyba nawet bardziej dokuczliwe. W jeden dzień zajęły prawie cały brzeg!
W wakacje plaża jest też bardziej zaśmiecona.
Porównując z innymi plażami w Gdyni czy Gdańsku Bałtyk jest tu bardzo spokojny, czasem fale robią tylko motorówki, ale z drugiej strony woda jest cieplejsza.
Przez kilka lat rozwinęła się infrastruktura, knajpek, budek z lodami i fastfoodami jest w pobliżu o wiele więcej. Smażalnie przygotowują dania na wynos i mimo wielu plażowiczów, praktycznie nie ma kolejek. Rybki są bardzo smaczne.

Spory plac zabaw oraz bliskość większości atrakcji gdyńskich to oczywiście wciąż ogromny atut, można poplażować i iść do Akwarium, Muzeum Marynarki, na Dar Pomorza, ORP Błyskawicę etc. Jednak po wypadach na plażę w Brzeźnie czy nawet na odludzie w Babich Dołach trochę żałowałem, że spędziliśmy większość dni właśnie na plaży Śródmieście...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 i 12 lat
Data pobytu
sierpień 2020

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.