Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
1.0
Niestety miałam nie przyjemność pobytu w tym miejscu. Na trzeci dzień naszego pobytu zostaliśmy okradzeni. Z pokoju hotelowego zniknęło nam 850 zł. Mało tego, ze strony hotelu nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam. Zero reakcji...Po przyjeździe policji okazało się, że oprócz nas okradziono, również dwie inne rodziny. A kradzieże zdarzają się dosyć często. Najwyraźniej są za cichym przyzwoleniem hotelu. Brak monitoringu.Obsluga mówiąca w języku ukraińskim co utrudnia komunikację. Oprócz tego hotel ten czasy świetności ma już za sobą. Wymaga remontu. Brudne ściany, dziurawe firanki i ogólny brud...Jedzenie, również nie zachwyca. STANOWCZO ODRADZAM!!! Chyba, że ktoś szuka dodatkowych wrażeń, w postaci nerwów, straconego czasu i wyjazdu pod osłoną nocy

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka(i)
4, 12, 16
Data pobytu
Lipiec 2019
R

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.