Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
1.0
 
Byliśmy na wyjeździe w maju. W dniu przyjazdu zostaliśmy okradzeni. Wyszliśmy z pokoju na 20min zaraz po przyjeździe. Wróciliśmy do pokoju nic nie wskazywało, ze byli złodzieje, drzwi zamknięte. Podobnie tego samego dnia zostały okradzione dwa inne pokoje. W hotelu cały nadzór to dwie kamery jedna przy recepcji, druga przed budynkiem. Jest to tym bardziej smutne i zadziwiające, że kradzieże były już wcześniej w tym hotelu i nie ma żadnych wniosków.( https://pl.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g274734-d2027605-r392436458-Dolina_Charlotty_Resort_SPA-Slupsk_Pomerania_Province_Northern_Poland.html)  Pani na recepcji w dniu kradzieży nie wie czy były sprzątane pokoje- kiedy, totalna bylejakość w kwestii bezpieczeństwa i postępowania w tej sytuacji ze strony hotelu. Nie mówię o właścicielu, ale nawet menadżer nie pofatygował się na rozmowę, mimo że całość postępowania policji w dniu zdarzenia trwała co najmniej trzy godziny. 

Może zwykła tabliczka uwaga kradzieże już by dużo dała.  

Właściciel za nic ma fakt że goście pod jego dachem są okradani.  

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
maj 2019
R

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.