Skomentuj relację

Zdjęcie
Pomorskie foetusfoetus 6193
Ocena atrakcji
 
1.0
To zoo to są jakieś jaja. Lwy (podobno chluba tego ogrodu) można "zobaczyć" tylko jako brązowo-żółte punkty oddalone o kilkaset metrów w dodatku w wysokiej trawie. Tygrys jeden (na planie opisano tygrysy i niedźwiedzie) wychudzony, śpiący i schowany w najdalszej części wybiegu, można zobaczyć tylko kawałek leżącego zadu z ogonem - porażka. Niedźwiedź - to samo, skulony pod przeciwległym ogrodzeniem, nieruchomy, chyba śpiący. Wielbłąd jakiś stary okropnie zaniedbany z garbami sflaczałymi leżącymi na boku - dramat.
Co do reszty mniejszych zwierząt to można zobaczyć co najwyżej puste klatki i poczytać tabliczki jakie zwierze tam jest.
Podsumowując - jest to zoo tylko z nazwy, lecz "zobaczyć" tam cokolwiek jest nierealne, nie wiem za co ci ludzie (zarząd itp.) biorą pieniądze. Tak więc wizyta w gdańskim zoo na pewno będzie dla was wielkim rozczarowaniem, a co jeszcze gorsza - dla waszych dzieci.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
sierpień 2018
MG

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.