Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
6.0
Po odwiedzinach tego parku wodnego, będziemy się starali, aby każdy nasz wyjazd nad Bałtyk zahaczał o Człuchów. Atrakcja to bowiem niesamowita i syn był po prostu w raju!
Choć park  nie może  być  porównywalny z aquparkami, bo jest to placyk na skraju lasu,  na którym postawiono  kilka baseników i zjeżdżalni wodnych to  pomysł i realizacja są tak fajne, że dzieciakom nie potrzeba nic więcej.
Park nadaje się zarówno dla dzieci uwielbiających wodę jak i tych jeszcze nie przyzwyczajonych. Jest  dużo zjeżdżalni w różnych rozmiarach, dziecko ma więc okazje podchodzić  do coraz większych wyzwań.  Ogólnie wszystko jest przeznaczone dla dzieci, ale  i dorośli mogą skorzystać z niektórych atrakcji, bo jest i duża zakręcona rura spotykana często na basenach oraz wysoka rynna z dużym spadkiem. Kolejki jak są, to niewielkie.  
Z boku stoi kilka ławek, wiata i miejsce na rozłożenie koca, ale trawy i przestrzeni niestety trochę tutaj brakuje. Także jakiejś kawiarni i stolików, gdzie można by wygodnie spędzić czas,  gdy pociechy szaleją, bo na godzinnym bilecie na pewno się nie skończy. Gastronomia była za to za ogrodzeniem (a kawałek dalej ładna plaża).
Jakby ktoś miał dość wody to jest jeszcze do dyspozycji wielki dmuchaniec.
Tak więc świetna zabawa  gwarantowana, a wstęp  to tylko parę złotych.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.