Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Mam mieszane odczucia po odwiedzeniu Loopy’s World. Z jednej strony rozmiary konstrukcji do zabawy są  imponujące i dzieci mają tu "full wypas", z drugiej strony koszty tej zabawy są zbyt wysokie. Przyjechaliśmy w poniedziałek, więc przynajmniej nie musieliśmy płacić 40 zł za wstęp - zmuszanie w weekendy do wykupienia biletu 3-godzinnego to coś co trudno zrozumieć.
Nam w zupełności wystarczył  bilet 2-godzinny i syn nie narzekał że wychodzimy,  ale może dlatego że było mało innych dzieci.
Unikatową cechą sali zabaw jest  możliwość wchodzenia na platformy nie tylko dzieci ale i dorosłych. W ich labiryncie kryje się wiele różnorodnych zjeżdżalni:  otwartych, krytych, prostych i spiralnych,  a także jedna wielotorowa, poza tym są tunele, trampoliny, baseny kulkowe i różne przeszkody. Naprawdę jest to  super zrobione i nieźle się żoną bawiliśmy, bo syn wyciągał nas do labiryntu gdy brakowało rówieśników.  Niektóre zjeżdżalnie są jednak całkiem strome, więc maluchy mogą się  bać, a próby hamowania kończą się otarciami skóry, dlatego najlepiej aby miały długi rękaw. 
Pod platformami jest tor dla autek elektrycznych i kolejki torowej, ale trzeba za nie dodatkowo płacić. Mogę to zrozumieć w przypadku aut, ale nie kolejki. Najpierw wywołują komunikatem, że chętne na przejażdżkę dzieci powinny się zaraz zebrać przed bramką, ale nie wspominają o biletach których potem żądają. A taka minikolejka jeżdżąca powoli na małej powierzchni to  atrakcja raczej dla najmłodszych dzieci i mogli już sobie darować te opłaty przy drogich biletach wstępu.
Sala   jest 2-kondygnacyjna, ale piętro jest znacznie mniejsze od dołu. Na górę można wejść normalnie schodami lub, co bardzo mi się podobało,  wspinając się po platformach. Stoją  tam  wyłożone miękkimi matami boksy służące do zabawy na różne sposoby piłką  - jest to dobry sposób na zainteresowanie maluchów grami sportowymi.  Obok znajduje się boks do strzelania gąbkowymi piłeczkami z armatek oraz basen kulkowy z torem saneczkowym - w tym przypadku nazwa jest nieco na wyrost, bo tor  to tylko krótka pochylnia po której dość powoli zjeżdża się na płaskich sankach, ale w sumie także i piętro dostarcza sporo fajnej rozrywki.
Tak więc Loopy's World to bardzo atrakcyjne dla dzieciaków  miejsce, i co ważne całkiem wszechstronnie rozwijające ruchowo,  szkoda tylko, że właściciele psują zabawę i dobre wrażenie zbytnią pazernością...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
wrzesień 2014
Zdjęcie
Boksy sportowe
Tor saneczkowy
Wielka zjeżdżalnia rodzinna
GDAŃSK - Loopy's World
GDAŃSK - Loopy's World

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.