Skomentuj relację

Basen
Pomorskie foetusfoetus 10726
Ocena atrakcji
 
4.0
Podczas naszego pobytu w Ustce był to najtańszy dmuchańcowy plac zabaw dla dzieci, licząc koszt pełnej godziny. Niestety krótszego czasu nie można było wykupić i trochę na tym straciliśmy. Podczas naszej wizyty park składał się z 8 dmuchańców, po połowie tradycyjnych i napełnionych wodą. Dmuchańce wodne tworzyły 3 baseniki, na których można pływać łódkami i w kulach oraz duży basen do kąpieli z kilkoma zjeżdżalniami dla małymi i większych dzieci.
Mi się tu podobało - fajny bar, dalej restauracja, dużo piasku i  miejsca do zabawy, niestety dzieciak bawił się kiepsko i po pół godzinie wyszliśmy. Mówił, że słabe te dmuchańce, ale chyba wybraliśmy złą porę, bo było tak mało dzieci, że nie miał z kim poszaleć. Kupiliśmy bilet tylko na część suchą, bo 40 zł na obie to gruba przesada. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Basen
Dmuchańce
Basen ze zjeżdżalniami
USTKA - Family Park

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.