Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
1.0
Nie polecam hotelu na pobyt z dziećmi. Byliśmy w ramach oferty na ferie. Niestety z informacji ktore były na stronie prawie nic sie nie sprawdziło. Zoo i fokarium ktore są zachwalane są czynne tylko w weekend! Czy to byłby duży problem otworzyć w czasie ferii codziennie? Tym bardziej ze jest to atrakcja płatna dodatkowo! Jedzenie mocno ponizej przeciętnej, na tyle ciezko było wybrać cos dla dzieci, ze większość rodzin jeździła na posiłki do okolicznych restauracji. Pogoda była piękna a nie przyszło nikomu do głowy zorganizować na przykład kuligu, lepienia bałwana itp.. 
Niestety widac ze hotelowi nie zależy na gościach, szkoda bo mógłby to byc niezły pomysł na spędzanie ferii albo majówek..
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6,3
Data pobytu
Luty 2015

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.