Skomentuj relację

Zdjęcie
Pomorskie foetusfoetus 16835
Ocena atrakcji
 
6.0
Byliśmy w Sea Parku w lipcu 2014. Przeczytałam poprzednie oceny i z częścią się zgadzam. Ogólna ocena bardzo dobra ponieważ: jest czysto, jest miła obsługa, park ma wyważoną ilość atrakcji tematycznych, atrakcje są różnorodne, doszły nowe atrakcje i moim zdaniem jest miejsce na nowe. Nowe atrakcje których nie widzę w poprzednich opisach to statek piracki "do góry nogami", w którym trochę straszy, trochę błędnik się gubi (ocena 6) i bardzo długi tor przeszkód dla dzieci zawieszony 2m nad ziemią (coś podobnego do najprostszych tras w parkach linowych z siatkami po bokach). Karmienie fok faktycznie mogłoby być nieco ciekawsze i faktycznie miejsca do oglądania mało - to po prostu barierki wokół. My byliśmy 3h przed zamknięciem i raczej było mało ludzi, więc było komfortowo we wszystkich atrakcjach - wierzę że przy większej ilości odwiedzających może być to męczące - moja ocena może być przez to zawyżona. Ale to się tyczy większości takich parków. Plastikowe zwierzęta morskie trochę mniej ciekawe, raczej dla zobrazowania wielkości zwierzęcia bo wszystkie są w tym samym kolorze szarej masy plastycznej. Oceanarium 3d to zdecydowanie ciekawy pomysł, w cenie wstępu, ostatni 2 min film dodaje wrażeń - ale raczej dla starszych dzieci które się nie wystraszą do końca wizyty. Plac zabaw na statku pirackim jest atrakcyjny (chociaż przy większej ilości dzieci zdecydowanie za mały) - kilka sal wydaje się w przygotowaniu do otwarcia więc to się powinno polepszyć. 
Bardzo miło spędzony czas 2-3h, na dobre jedzenie nie ma co się nastawiać (dla mnie to nie minus), ceny jak wszędzie. Najważniejsze że, jak widać park się rozwija, inwestuje i co sprawdziłam jest inwestycją polskiego kapitału i zapewne pomysłu (gratulacje dla twórców). Jak te wszystkie opinie przeczytają to może uwzględnią kilka najważniejszych uwag. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4-7
Data pobytu
Lipiec 2014
NN

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 11-08-2014
Jako rodzina z piątką dzieci jesteśmy zawiedzeni,do kina 9-cio,8-śmio i 6-cio latki,nie mają wstępu o czym dowiedzieliśmy się przy kasie,stojąc 40 minut w kolejce,bo nie ma żadnej informacji.Jedyny bezpieczny plac zabaw jest dostępny dla dzieci od lat 4 ???? więc młodsze dzieci rozpaczały że nie mogą skorzystać a stojąc w pół-godzinnej kolejce w restauracji dzieci słuchały kłótni,nie wiemy czy właściciela czy pracowników że k...a nie przykryłeś garnka i zupa jest zimna a na dzień dobry w odpowiedzi usłyszeliśmy co podać.
K
Kocur
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1