Skomentuj relację

Zdjęcie
Pomorskie foetusfoetus 16850
Ocena atrakcji
 
6.0
Razem z rodzina zwiedziliśmy park we wrześniu  zeszłego roku. 
Nasze wrażenie jest bardzo pozytywne duża dbałość o szczegóły, czysto i schludnie. Brak stopni wszędzie podjazdy i kostka super miejsce dla rodziców z wózkami. Jeśli chodzi o atrakcje było otwarte oceanarium 3D, które zrobiło na  nas wielkie wrażenie, kino 5D o tematyce morskiej też podnosi adrenalinę - odradzam wszystkim o słabych nerwach, muzeum marynistyczne - duża liczba eksponatów i ciekawa mesa kapitana jakiegoś tam, park makiet zwierząt morskich zrobił na nas najmniejsze wrażenie, bo pełno tych makiet wszędzie dinozaury na stacjach benzynowych na wieży w gniewinie w zoo gdańskim itd, no ale nam akurat najbardziej podobało się fokarium i karmienie fok i uchatek i ciekawa prelekcja polecam na miejscu jest plac zabaw i gastronomia można spędzić tu miło 2-3 godzinki z rodziną nie nudząc się z czystym sumieniem polecam!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
syn 12 lat, córka 8 lat i kacper 8 miesięcy
Data pobytu
wrzesień 2012

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.