Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Największą zaletą lunaparku w porcie łebskim jest jego położenie w centrum miasta, zawsze można tam podejść spacerując po Łebie.
Jego konkurent - Europark Krasnal leży już znacznie dalej. Dlatego też ceny atrakcji są wyższe niż w Krasnalu, ale mimo to jest tu więcej ludzi. Atrakcje są na podobnym poziomie, choć przy porcie brakuje roller coasterów, ale ponoć był tu jeden rok wcześniej, więc może wróci. Skorzystaliśmy standardowo z autodromu oraz samochodów jadących po torach, wysokiej karuzeli ze słoniami i łańcuchowej - mini. Po raz pierwszy zagraliśmy z synem w cymbergaja, bo był tu nie często spotykany niski stół dla maluchów. Dla starszych i dorosłych też jest trochę atrakcji. 
Ogólnie to wesołe miasteczko niczym  specjalnym się nie wyróżnia, ale jest OK.  Gra muzyka, jest ruch, coś się dzieje, tak powinno być w lunaparku. Panuje tu lepsza atmosfera niż w smętnawym Krasnalu, ale atrakcji dla maluchów również jest wg mnie za mało.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
położenie w centrum miasta
lepsza atmosfera niż w konkurencyjnym lunaparku
- Wady
wyższe ceny od konkurencji
za mało atrakcji dla maluchów
Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
ŁEBA - Wesołe miasteczko przy porcie

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.