Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.0
Niestety jest to przykład atrakcji, którą całkowicie podupadła i to podobno nie tylko przez covid. Wygląda, że miasto przestało się nią interesować. Przed wejściem stoi tablica informacyjna, którą należałoby nazwać dezinformacyjną, bo podaje całkowicie błędne informacje. Atrakcja jest czynna w innych godzinach, a oferuje tylko rzut oka na Gdynię z góry. I nie jest to spektakularny widok, bo wieża nie jest wysoka.
Do punktu widokowego na górze wjeżdżamy windą. Umieszczono tu peryskop, który równocześnie pokazuje obraz na ekranie LCD. Niestety to jedyna ciekawa rzecz dla małych dzieci a trzeba je trzymać na rękach by coś widziały, bo nie pomyślano o żadnym podeście.
Jest też plan Gdyni z oznaczonymi inwestycjami, z którym można porównać aktualny widok oraz zdjęcia starej Gdyni na ścianie. Cała reszta ciekawie wyglądającej budowli (z makietą, klockami lego itp.) była niedostępna...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 i 12 lat
Data pobytu
sierpień 2020
GDYNIA - InfoBox z wieżą widokową
GDYNIA - InfoBox z wieżą widokową
Na wieży widokowej
Widok z planem miasta
GDYNIA - InfoBox z wieżą widokową
GDYNIA - InfoBox z wieżą widokową

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.