Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
6.0
Zawsze, gdy jesteśmy w okolicy Trójmiasta staramy się wpaść na tę plażę. Byliśmy już wiosną, w wakacje, jesienią i nigdy się nie zawiedliśmy. To po prostu fantastyczna plaża z ciekawymi widokami i miejsce gdzie można fajnie spędzić czas.
Ostatnio w sierpniu 2020 zobaczyliśmy różnicę między Brzeźnem, a plażą w centrum w Gdyni. W Brzeźnie jest bardzo duża przestrzeń, ludzie spacerują brzegiem i plażują w sporym odstępach, no i są wielkie fale z głośnym i kojącym szumem. Gdynia też ma swoje zalety, ale jednak zatłoczenie i zgiełk znacznie większy, za to fale malutkie i glony w wodzie.
Brzeźno posiada molo, które jest ciekawą atrakcją nad każda wodą. Możemy pospacerować i popatrzeć nie tylko na falujący Bałtyk, ale i statki oczekujące na gdańskiej redzie czy brzegi sąsiednich plaż, nadmorskie wzgórza i klif w Gdyni.
Szeroka promenada podzielono dla pieszych i rowerzystów. Przy niej rozmieszczone jest szereg różnych restauracji, knajpek i barów. Jeden lokal szczególnie przypadł nam do gustu, bo nie dość że serwuje pyszne ryby to posiada duży plac zabaw. Maluchy trudno stamtąd wyciągnąć.
Na plaży w kilku miejscach stoją kolejne atrakcje dla dzieci. Obok siebie zjeżdżalnia wodna, dmuchańce i trampolina (płatne), kawałek dalej świetna konstrukcja do zabawy w kształcie statku ze zjeżdżalniami (darmowe). Nie brakuje budek z lodami i innym smakołykami. Za molem jest boisko do siatki i bar, który pozwala rozkoszować się urokami plaży na leżakach.
Przy alei łączącej miasto z molem znajduje się park linowy. Z Brzeźna można przespacerować się dalej plażą/morzem/promenadą do Jelitkowa, a tam już kolejne atrakcje...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 i 12 lat
Data pobytu
sierpień 2020
Widok z baru z leżakami
Widok na molo
Jedno z zejść na plażę
Zjeżdżalnia i dmuchaniec
Statek do zabawy
Na molo
Widok z molo
GDAŃSK - Plaża Brzeźno

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.