Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Dinopark w Jurowcach składa się z lunaparku i ścieżki edukacyjnej z makietami prehistorycznych zwierząt. Płatny wstęp jest tylko na ścieżkę, a atrakcje wesołego miasteczka opłaca się każdą z osobna. Chcieliśmy zacząć z synem od przejażdżki na autodromie. Gdy jednak biletowy  zażądał 20 zł za wspólną jazdę, popukałem mu się w czoło. Na uwagę, że w żadnym miejscu w kraju jazda rodzica z niespełna 5-latkiem  nie kosztuje więcej niż 10 zł, zaczął coś bredzić, że tu pijani ojcowie rozbijają się z dziećmi i próbują zrzucać odpowiedzialność i oni muszą uważać blablabla... 
Nie wiem o co mu chodziło, nie znam tutejszych zwyczajów, ale zrezygnowaliśmy z samochodzików i mieliśmy już ochotę opuścić to miejsce. No ale dzieciaka to nie zraziło i wyrywał już do innych atrakcji. Poszliśmy więc do parku linowego. Jest to porządna, długa trasa dla maluchów, no ale kosztuje nie mało.  Jak wszystko w tym parku. Brak tu jakichkolwiek pakietów, karnetów, zniżek itp. Dmuchańce, trampoliny w cenie jak na festynach. 
Z fajnych rzeczy jest jeszcze tylko minikolejka górska. Po przejażdżce ruszyliśmy na ścieżkę z dinozaurami. Jest ona wykonana w miarę poprawnie jak na tak mały obiekt, ale rewelacji nie ma.  Postawiono podstawowe gatunki gadów,  są także ze 2  stworzenia żyjące przed dinozaurami oraz ludzie pierwotni. Pod jednym krzakiem umieszczono głośnik, z którego  dochodzą ryki. Kilka dinów ma przy sobie małe, w dwóch miejscach drapieżniki są w pozycji ataku na roślinożerców. Niestety żadna figura nie jest ruchoma i wszystkie poza jedną są za ogrodzeniem. 
Na miejscu jest mała gastronomia ze stolikami nad ładnym oczkiem wodnym oraz plac zabaw.
Dinopark leży tuż za granicami Białegostoku,  nad rzeką Supraśl, w pobliżu skansenu. W lecie można się tu chyba kąpać. Parking bezpłatny.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
1 czerwca 2013
Minikolejka górska
Plac zabaw
Trasa linowa, dalej dmuchaniec
T-Rex vs Triceratops

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.