Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
5.5
Rybakówka zaskoczyła nas trawiastym placem wypełnionym masą różnych plastikowych zabawek - pojazdów, domków, zjeżdżalni, klocków itp. do tego trampolina i huśtawki. Choć zabawki są już podniszczone to czegoś takiego jeszcze nie spotkaliśmy i jest to fajna niespodzianka dla maluchów. Obok znajduje się taras ze stolikami rozłożony nad samą wodą. Rodzice mogą więc usiąść pod parasolem z ładnym widokiem, a dzieci bawić się, choć oczywiście o miejsce tutaj nie jest łatwo. Na placu można znaleźć trochę cienia rzucanego przez drzewa, jest też niewielkie zadaszenie.
Plaża i jeziorko nie są jakieś duże, ale wydaje się to wystarczające. Przyjechaliśmy w ostatni weekend wakacji późnym popołudniem i ludzi było niewiele. Piasek w miarę porządny, woda dość ciepła i jest sporo płycizny dla dzieci. Przy brzegu mniejsza i większa zjeżdżalnia do wody + huśtawki. Na środku pływała sobie deska surfingowa, którą zajął się nasz syn. Nieco dalej znajduje się atrakcja dla odważniejszych dzieci - 2 wysokie maszty do rozhuśtywania się i skoków na głębszą wodę, której też nie brakuje.
Ogólnie fajne miejsce, a w porównaniu do pobliskiej plaży "Nasze Piaski" można ukryć się przed słońcem - drzewa rosną blisko wody.
W Rybakówce działa za to tylko 1 bar ze stolikami między drzewami, i to trochę mało, ale można wypożyczyć grill (za opłatą).

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 i 10 lat
Data pobytu
wrzesień 2018
KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka
KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka
Plac z zabawkami
Plaża
Deskam a w oddali maszt  do skoków
Taras nad wodą i zjeżdżalnie

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.