Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Ładne kąpielisko w środku lasu. Posiada część dziecięcą z 3 zjeżdżalniami do wody, huśtawką i plastikowym domkiem. Wystarcza to dzieciakom do świetnej zabawy.
Piasek jest porządny, woda czysta i ciepła, w wyznaczonej strefie dziecięcej jest płytko i bezpiecznie, bez spadków. Starsi też mają gdzie popływać.
Co do infrastruktury to już gorzej. 1 przebieralnia, 2 toitoi'e, 1 bar i 1 budka z burgerami i innymi frykasami (w teorii). Do tańszego baru są zawsze duże kolejki, do burgerów mniejsze, ale z przygotowaniem w sumie schodzi dłużej i nie warto zwlekać z zamówieniem, bo nie są tu w stanie odpowiednio przygotować się do weekendu i my musieliśmy wziąć nie to na co mieliśmy ochotę z menu, lecz to co jeszcze było dostępne.
Poza tym na kąpielisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu pływającego, boisko do siatkówki oraz dmuchany park wodny. Z tego ostatniego skorzystał syn. Bilety na 30-minutową zabawę kupuje się w barze. Były w promocji po 10 zł i więcej nie jest to warte, bo konstrukcja fajnie wygląda, ale jednak nie oferuje zbyt wiele.
Ogólnie kąpielisko jest w porządku, choć ma wady które można poprawić. Dużą zaletą jest położenie z dala od zgiełku cywilizacji, choć oczywiście najazd ludzi w weekend przy niewielkich rozmiarach obiektu zaciera to wrażenie, dodatkowo kultura niektórych plażowiczów jest na tragicznym poziomie, przesadzają z alkoholem i potrafią palić nawet w strefie dziecięcej...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 i 10 lat
Data pobytu
lipiec 2018
PYSZNICA - Kąpielisko Nasze Piaski
Bar
Park wodny
Część dziecięca
Część dziecięca
PYSZNICA - Kąpielisko Nasze Piaski

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.