Skomentuj relację

Zdjęcie
Podkarpackie
Ina
Ina
10957
Ocena atrakcji
 
4.0
Zapora w Myczkowcach była do niedawna zamknięta dla turystów. Obecnie jest otwarta i można po niej spacerować lub iść dalej szlakiem po zalesionym wzgórzu Grodzisko. 
Zapora jest łatwa do przejechania wózkiem. Największą atrakcją dla dzieci jest widok pływających ryb.  Widoczki są urocze, szczególnie za zaporą, gdzie San  wygląda jakby powoli zarastał kępami trawy. Ładna byłaby panorama wsi  z kościółkiem i spichlerzem z XVII wieku na tle bieszczadzkich górek, niestety 14 lat temu spichlerz bezmyślnie rozebrał miejscowy proboszcz na budowę ogrodzenia kościelnego  i obecnie pozostały tylko zarośnięte dolne mury przysłonięte jeszcze przez budki z boiska piłkarskiego. 
W pobliżu zapory  jest restauracja i kawiarenka, ale otwarte jedynie w sezonie. W maju załapaliśmy się tylko na lody. Szukający miejsca do kąpieli muszą pojechać trochę dalej - do Bóbrki.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Zapora łatwa do przejechania wózkiem
Można zobaczyć rybki w wodzie
Ładne krajobrazy
Parkowanie tuż przy zaporze, bezpłatny
- Wady
Bardzo słaba widoczność dla małych dzieci, praktycznie cała barierka betonowa
Jakakolwiek gastronomia dostępna tylko w sezonie
Wiek dziecka/i
prawie 3 lata
Data pobytu
maj 2011
Zdjęcie
San za zaporą
Myczkowce, widać resztki spichlerza
Na zaporze
San za zaporą
Zalew
Ina

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.