Skomentuj relację

4.5 1 6 0.5
Zdjęcie
Podkarpackie
foetus
foetus
Grudzień 15, 2017 5293
Ocena atrakcji
 
4.5
Kompleks jest niewielki, ale jak na mizerność  basenów na Podkarpaciu prezentuje się całkiem dobrze. Widać świeżość - jest czysto, przejścia ładnie wybrukowane, ławki i trawniki w bardzo dobrym stanie. Miejsca do rozłożenia się jest dużo i można znaleźć cień.
Rozrywkę zapewniają dwie fajne zjeżdżalnie: wieloosobowa i rynnowa oraz basen z hydromasażem, grzybem i falą wytwarzaną w  wydzielonym kręgu. 
Dla dzieci są aż 2 brodziki o głębokości 15-60 cm,  ale brakuje im atrakcji, np. małej zjeżdżalni. Posiadają tylko pingwina tryskającego wodą. 
Niestety, woda bardzo zimna.
Zaplecze gastronomiczne to tylko jedna budka. Są więc kolejki, ale nie warto odkładać posiłku, bo menu kurczy się z każda godziną. Późnym popołudniem trzeba było już brać to co jest, a nie to na co się  miało ochotę...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
8 lat
Data pobytu
sierpień 2016
Zdjęcie
Zdjęcie
Brodzik nr 2
Brodzik nr 1
Grzybek i krąg z falą
JASŁO - Baseny odkryte

Komentarze

Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)