Skomentuj relację

Podkarpackie foetusfoetus 2959
Ocena atrakcji 
 
4.5
Kompleks jest niewielki, ale jak na mizerność  basenów na Podkarpaciu prezentuje się całkiem dobrze. Widać świeżość - jest czysto, przejścia ładnie wybrukowane, ławki i trawniki w bardzo dobrym stanie. Miejsca do rozłożenia się jest dużo i można znaleźć cień.
Rozrywkę zapewniają dwie fajne zjeżdżalnie: wieloosobowa i rynnowa oraz basen z hydromasażem, grzybem i falą wytwarzaną w  wydzielonym kręgu. 
Dla dzieci są aż 2 brodziki o głębokości 15-60 cm,  ale brakuje im atrakcji, np. małej zjeżdżalni. Posiadają tylko pingwina tryskającego wodą. 
Niestety, woda bardzo zimna.
Zaplecze gastronomiczne to tylko jedna budka. Są więc kolejki, ale nie warto odkładać posiłku, bo menu kurczy się z każda godziną. Późnym popołudniem trzeba było już brać to co jest, a nie to na co się  miało ochotę...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
8 lat
Data pobytu
sierpień 2016
Brodzik nr 2
Brodzik nr 1
Grzybek i krąg z falą

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.